Varadero 1 Dormitorio Cerca De La Playa

  • 45 m²

Varadero 1 Dormitorio Cerca De La Playa Salou appartement van 45 m² ligt 11 km verwijderd van Tarragona Central treinstation en op slechts 350 meter van de Fontein van Salou. De capaciteit van het appartement is tot 4 gasten.

1 badkamer wordt aangeboden aan gasten. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

De accommodatie heeft een terras.

Het appartement biedt ook een kitchenette.

Het 1-slaapkamer appartement is gelegen op ongeveer 2 km van het PortAventura Water Park. Varadero 1 Dormitorio Cerca De La Playa appartement is binnen handbereik van het Monument voor Jaume I en biedt een gemakkelijke wandeling van 5 minuten naar het centrum van Salou. Deze accommodatie ligt op circa 10 minuten rijden van PortAventura World. Carrer Barcelona bushalte is in de onmiddellijke nabijheid van het gebouw.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Varadero 1 Dormitorio Cerca De La Playa Salou
Apartamento Centrico En Salou
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Centrico En Salou

8.6
Fantastisch 27 beoordelingen
25 m van de accommodatie
Sun Beach Gisamar
Mobiele prijsaanbieding

Sun Beach Gisamar

8.7
Fantastisch 18 beoordelingen
25 m van de accommodatie
USD 266 USD 239
per nacht
Salou Centro Piscina Gisamar Reformado Ano 26
Mobiele prijsaanbieding

Salou Centro Piscina Gisamar Reformado Ano 26

7.5
Goed 42 beoordelingen
55 m van de accommodatie
USD 242 USD 218
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Tours/Ticketservice

    In de keuken

    • Keukengerei

    Recreatie

    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Strandtoegang

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 19:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00
    LicentienummerESFCTU00004302400043513100000000000000000HUTT-0009120,HUTT-000912
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Varadero 1 Dormitorio Cerca De La Playa appartement gelegen?
      Varadero 1 Dormitorio Cerca De La Playa appartement is naast de Avenida Jaume I gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Varadero 1 Dormitorio Cerca De La Playa appartement?
      Populaire attracties in de buurt van Varadero 1 Dormitorio Cerca De La Playa appartement zijn onder andere de Shambhala, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Welke betaalmethoden accepteert Varadero 1 Dormitorio Cerca De La Playa appartement?
      Varadero 1 Dormitorio Cerca De La Playa appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • American Express
      • Visa
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere La Gresca Food&Drinks en Famous Daves restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Varadero 1 Dormitorio Cerca De La Playa appartement?
      Bij Varadero 1 Dormitorio Cerca De La Playa appartement kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte keuken uitgerust met een koelkast, een oven en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van Varadero 1 Dormitorio Cerca De La Playa appartement?
      Varadero 1 Dormitorio Cerca De La Playa appartement meet 45 m².
    • Is er een zwembad in het appartement?
      Ja, het appartement heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Varadero 1 Dormitorio Cerca De La Playa Salou

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten